PASLAUGOS
KONTAKTAI

J. Kubiliaus g. 6
LT-08234 Vilnius, Lietuva
Mob. +370 (699) 55502
Mob. +370 (655) 12190
El.paštas: info@probus.lt
Įmonės kodas: 300128615
PVM mokėtojo kodas:
LT100002241610
A/s LT574010042400809884
Luminor Bank AB   

Lietuvių |  English
Paslaugos
 
APIE ĮMONĘ
APIE ĮMONĘ


UAB „PROBUS CONSULTING“ yra verslo valdymo konsultacijas teikianti įmonė, kurios pagrindinis tikslas – Jūsų veiklos efektyvumas. Mes diegiame įvairius verslo valdymo modelius bei teikiame konsultacijas, užtikrinančias įmonių ar organizacijų veiklos ir valdymo efektyvumą ir pažangą. Taip pat padedame naujai įsteigtoms bei ilgą laiką dirbančioms įmonėms ir organizacijoms gauti papildomą finansavimą, pritraukti užsienio investicijas ar gauti Europos Sąjungos fondų paramą verslo plėtrai užtikrinti.

Mūsų įmonėje dirbantys darbuotojai yra jauni, energingi ir pažangaus mąstymo, įgiję aukštą kvalifikaciją ir turintys patirties tiek dirbant verslo ir viešosiose struktūrose, tiek ir jas konsultuojant įvairiais valdymo klausimais.

Mūsų misija - kompetentingi ir ambicingi įmonės darbuotojai siekia pateikti rinkai kokybiškas ekonominių, finansų ir verslo valdymo konsultacijų bei mokymų paslaugas ir maksimaliai padidinti klientų veiklos efektyvumą bei pelningumą, tuo užtikrinant įmonės verslo sėkmę.

Mūsų vertybės:
- Kompetencija ir augimas
- Vertės kūrimas klientui
- Kokybė
- Sąžiningumas
- Atvirumas

Mūsų vizija - gerai žinoma, patikima ir toliau sparčiai besivystanti ekonominių, finansų ir verslo valdymo konsultacijų bei mokymo paslaugas teikianti įmonė yra bet kokios smulkios ar vidutinės įmonės verslo sėkmės garantas. Būdama lydere pagrindinių paslaugų bei stipria konkurente kitų paslaugų teikime Lietuvoje, įmonė orientuojasi išskirtinai į aukštą kokybę bei ją atitinkančią paslaugų kainą.

 

NAUJIENOS
Tinklapį sukūrė: Infosistema